Genel Bilgiler

Açıklama

Lütfen yanlış anlaşılmasın, çocukları seviyoruz. Ancak balayı çiftleri, yeni evliler, yıldönümlerini kutlayan çiftler, yalnız seyahat edenler ve kalabalıktan biraz uzaklaşıp dinlendirici ve huzurlu kaçış arayan sevgililerin de bu heyecanı yaşamasını istedik. Huzur, romantizm ve yetişkin tazı eğlenceye odaklanarak, deneyimlerini daha da büyülü bir hale getirmek istiyoruz. White City Beach Hotel, sakin ve kaliteli zaman geçireceğiniz tatil merkeziniz olmaya daha da hazır.

Odalarımız, misafirlere her açıdan cömert konforlu bir tatil seçeneği sunmaktadır. Özel atmosferi, modern mimarisiyle otelimiz, misafirlerine göz kamaştıran unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmayı amaçlar. Tüm odalarımız güneş ışığının odaya girmesini sağlayan özel mimarisiyle misafirlerimize her anı yaşamaya fırsatı veriyor.

Akdeniz mutfağını, yemek alışkanlığınızın ötesine taşıyarak, yaşam tarzı olarak benimsiyoruz. Yöresel, taze malzemeler, sade ve modern mutfak anlayışımızın bir tanımı olmakla birlikte, duyulara hitap etmeyi ve ruhu beslemeyi amaçlayan inanışımıza da yansıtıyor. Restoranlarımızda, temalı konseptlerimizle beraber her yöreden ve dünya mutfaklarından farklı seçenekler sunarak misafirlerimize unutulmaz tatlar bırakmak istiyoruz.

White City Beach Hotel, güneşin ufukta denizle buluşmasıyla oluşan renk sentezinin görülebileceği Alanya`nın özel sahil şeridi üzerinde yer alır. Misafirlerimizi, kıyı boyunca uzanan Akdeniz manzarasını, deniz kenarında uzanarak izlerken, zamanı durdurup bambaşka bir dünyaya taşıyoruz.

The White Sense Spa, aromatik bitki ve esanslarla konuklarımızın bedenlerini gevşetme ve zihnini canlandırma fırsatı sunuyor. Özel olarak tasarlanmış olan hamam, modern spa terapilerinin bilgeliğini ve büyülü ambiyansını yaşatır. Özel sağlıklı yaşam imkanını geleneksel Türk banyo deneyimiyle bütünleştirir.

Sıcak Akdeniz akşamlarını profesyonel animasyon ekibimizin gösterileri ve çeşitli partilerimizle serinleterek, keyifli vaki geçirilmesini ve her anın tadının çıkartılmasını amaçlıyoruz. Her yaştan konuklarımız sıcak ve samimi bir atmosferde eğlenceye doyasıya yaşayabilirler.

Lokasyon Bilgisi
Antalya Şehir Merkez`ine 130 km, Antalya Havaalanı`na 120 km, Alanya Gazipaşa Havaalanı`na 50 km, Alanya Şehir Merkez`ine 7 km, Konaklı Şehir Merkez`ine 2 km mesafededir.

Sahil Bilgisi
Deniz`e sıfır konumdadır.

Otel Konumu

White City Beach Hotel Etkinlikler