Turistik denizaltılar birçok kişi için sualtı dünyası ile direk temas sağlayabilen tek araçtır. Tecrübeli pilotlarımız eşliğinde Antalya Kaleiçi derinliklerini evinizdeki konfor rahatlığı ile gezebilirsiniz.

Misafirlerimiz dalıştan yaklaşık 20 dakika önce denizaltımızın hemen yakınındaki ofisimizde kayıtlarını yaptırıp dalış brifingi alacaklardır. Dalış süresince tur rehberimiz keyifli bir ortamda sizlere denizaltımız ve sualtı özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapacaktır. Misafirlerimiz dalıştan öncesinde ve sonrasında hediyelik eşya mağazamızdan alışveriş yapma imkânına sahip olup Nemo Kafeden içecek ve hafif yiyecekler temin edebilirler. Ortalama 1 saat süren turumuz Limandan başlayıp aynı yerde son bulacaktır.

Nemo, geniş camları, yüksek tavan mesafesi (180 cm) ile sualtı gezintisi için özel olarak dizayn edilmiş bir denizaltıdır. Geniş kabini 2 adet air-condition ile donatılmıştır. İçeride atmosfer basıncı korunduğu için yolcularımız kulaklarında bir basınç değişikliği hissetmezler. Her yaştan fiziksel kondisyonu yeterli olan kişiler denizaltımız ile sualtı güzelliklerini keşfetmek için bizimle dalış yapabilirler. Çocukların en az 90 cm boyunda olmaları gerekmektedir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Rehberlik Hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Özel Harcamalar

Video ve Fotoğraf çekimi

TarihKişi BaşıÇocukTaksitler
01.11.2022
31.10.2023
450,00 TL7 - 12 Yaş 250,00 TLTaksitler »
Turun düzenlendiği günler: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi, Pazar

1.Ek Bilgiler

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri