Ön bilgi

Kapadokya- Göreme Açıkhava Müzesi-ATV Safari- Hayal Vadisi- Kızılırmak-Sallanan köprü-Avanos- Ortahisar Kalesi
Taş Atölyesi- Güvercinlik Vadisi- Derinkuyu Yeraltı Şehri- Ihlara Vadisi-Ağaç altı Kilisesi
Hareket Tarihleri
23 Ocak 2023 – 2 Gece Sömestre- 1 gece otel konaklamalı
10 Şubat 2023 – 2 Gece Sevgililer Günü- 1 gece otel konaklamalı
24 Şubat 2023 – 2 Gece- 1 gece otel konaklamalı

Suhan Hotel Kapadokya 1 gece konaklamalı
Ulaşım: Otobüs & Minibüs ( kişi sayısına göre belirlenmektedir.)

Güzergah: Katılımcılarımızın adreslerine göre birkaç gün öncesinden belirlenip sizlere bildirilecektir.

1. Gün Programı

 

Kapadokya…. Katpatuka ….Güzel Atlar Ülkesi

Birçok güzel an ve hatıra biriktireceğiniz turumuza daha önce belirtilen duraklardan belirtilen saatlerde sizleri alarak gece yolculuğu ile başlıyoruz.

Araç içi ikramlarımız ve konforlu yolculuğumuzun ardından günün ilk ışıkları ile Kapadokya dayız.

2. Gün Programı

Kapadokya- Göreme Açıkhava Müzesi-ATV Safari- Hayal Vadisi- Kızılırmak-Sallanan köprü-Avanos- Ortahisar Kalesi

Sabahın erken saatlerinde vardığımız Kapadokya da güne balonların uçuşunu izleyerek başlıyoruz ve ardından kahvaltı için restoranımıza gidiyoruz. (Hava durumuna göre balon uçuşları değişkenlik gösterebilir. Kahvaltı ekstradır.)

Seyir keyfini ve kahvaltımızı tamamladıktan sonra otelimize gidip, yerleşip kısa bir dinlenme molasının ardından turumuz başlıyor. İlk olarak Göreme Açıkhava Müzesine gideceğiz. Burası Göreme kasabasının 2 kilometre doğusunda yer alan bir kaya yerleşim yeridir.

MS 4’üncü yüzyıldan 13’üncü yüzyıla kadar hareketli bir şekilde manastır hayatı yaşanmıştır. Hemen her kaya bloğunun içinde kiliseler, şapeller, yemekhaneler ve oturma mekânları mevcuttur. Bugünkü Göreme Açık Hava Müzesi manastır eğitim sisteminin başlatıldığı yer olarak kabul edilir.

Ardından dileyen misafirlerimiz için 1 saatlik ATV ve At safari turu molası veriyoruz. (ekstra)

Sıradaki durağımız efsanesi tükenmez Kapadokya’nın büyüleyen köşelerinden biri Avanos Devrent Vadisi bir adı da ‘Hayal Vadisi’. Yürüyüş alanı sınırlı olan vadide, daha ziyade binlerce farklı objeye benzetilebilecek peribacaları bulunuyor. Vadideki farklı kaya oluşumları efsanelere de konu olmuş.

Bu gizemli vadinin ardından şimdide Kızılırmak üzerine kurulmuş Sallanan Köprüden yürüyüş yaparak Kapadokya ya gidip de yapılmadan dokunulmadan dönülemez olan, Avanos da bulunan Çömlek Atölyesine gidiyoruz.

Atalardan miras kalan bu kültür hakkında hem bolca bilgi edineceğiz hem de dileyen misafirlerimiz çömlek yapmayı deneme fırsatı bulacaklardır. Buradaki molamızın ardından araçlarımıza geçip öğle yemeği için restoranımıza gidiyoruz.

Sıradaki durak Ortahisar Köyü- Ürgüp- Şarap mahzeni-Üç güzeller

Bu bölgeyi bu kadar özel kılan nedenlerden birisi Kapadokya’nın kendine has olan o yöresel dokusunun bozulmadığı, tüf kayalardan oluşan evlerinin güzelliği olduğunu söyleyebiliriz. Köy merkezi bölge yaşantısının doğrudan tanık olunabildiği bir bölgedir. Bölgeye vardığınızda dikkatinizi çekerek içinizi ısıtacak şirin tarihi evler kadar kasaba merkezindeki yaklaşık 90 metre yüksekliğinde o meşhur Ortahisar Kalesi tüm heybetiyle görsel bir şölen sunuyor. Şarap mahzenlerine inip tadım yapacağız. Kapadokya’nın ünlü şarapları ve mahzenin mistik havası size güzel anılar edindirecek.

Üç güzeller Efsaneye göre en önde duran taş çoban, ortadaki çocuk, arkadaki ise prensesin taşa çevrilen bedenidir. Burası birçok kişiye göre kutsal bir yerdir. Hikayesi hepimizi etkileyecek….

Bol bol fotoğraf çekmeli, eğlenmeli, alışverişli, hediyeli ve güzel anılar biriktirdiğimiz güzel günümüzün ardından, Akşam yemeği ve günün yorgunluğunu atmak için otelimize gidiyoruz.

Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz için ekstra Türk gecesi organizasyonumuz vardır.

Konaklama: Suhan Otel

3. Gün Programı

Taş Atölyesi- Güvercinlik Vadisi- Derinkuyu Yeraltı Şehri- Ihlara Vadisi-Ağaçaltı Kilisesi

Bizce bu hayattan gitmeden önce yapılması gerekenler listesinin başlarında mutlaka Kapadokya balon turu olmalı…. Sabahın en erken saatinde o balonların hazırlanışına şahit olmak, havalanmak gökyüzünün o sessizliğini hissetmek ve binlerce balonla gökyüzünde uçmak…. Bu deneyim mutlaka yaşanmalı.

Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak turumuz düzenlenecektir.

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra bavullarımızı arabamıza yükleyip günün ilk durağı olan Onyx Taş atölyesine gidiyoruz.

Taşların el sanatı ile adeta şahesere dönüştürüldüğü atölye… Burada Onyx taşı hakkında bilgiler alıp nasıl işlendiğine ve nasıl bu eserlere dönüştüğüne şahit olacağız. Hediye almak için güzel bir durak.

Ardından Sırası ile Uç Hisar Kalesi- Güvercinlik Vadisi ve Derinkuyu Yeraltı Şehrine gidiyoruz.

Uç Hisar Kalesi, Erciyes ve Hasan Dağı’nın birlikte görüle­bileceği tek yerdir. Erciyes Dağı’nın yani Kapadokya Bölgesi’nin yaratıcısının en iyi görüldüğü yer yine Uç Hisar Kalesi’dir.

Güvercinlik Vadisi, İlgi çeken tarihi ve geçmişten günümüze kadar vadiye adını veren güvercinlerin öyküsü ile bütünleşen vadi… Müthiş manzaraya karşı fotoğraf molasını burada veriyoruz... Buranın öyküsünü çok seveceksiniz….

Derinkuyu Yeraltı Şehri; Kapadokya bölgesinin jeolojik oluşumu sayesinde inşa edilmiş sekiz katlı, büyük bir topluluğu içinde barındıracak ve ihtiyaçlarını karşılayacak mekânlardan oluşuyor. Geçmişteki insanların teknolojinin olmadığı bir çağda neler yapabildiklerini sorgulayacağınız bir yer... (Kalp ve astım hastalarının girmelerini önermiyoruz)

Kısa bir molanın ardından şimdide Ihlara vadisi ve Ağaçaltı kilisesine doğru yola çıkıyoruz.

Tarihi kaynaklardaki adı Peristremma olan Ihlara Vadisi bitki örtüsü, kilise ve şapelleriyle; doğa, tarih, sanat ve kültür olgusunun bir araya geldiği bir alandır.  Ihlara Vadisi, diğer kanyonlardan farklı olarak geçmiş dönemlerde içerisinde insanların yaşadığı dünyanın en büyük kanyonu olma özelliğini taşımaktadır. Vadiyi çevreleyen yüzlerce kilise ve kaya oyma mekân, vadiyi dünyanın en önemli kültür ve medeniyet merkezlerinden biri haline getirmiştir. Yürüyüş sırasında bir kez daha büyüleneceksiz….

Vadi içerisinde bulunan Ağaçaltı (Daniel Pantonassa) Kilisesi Preikonaklast teknikle yapılan kilisedeki freskler 9-11'inci yüzyıl arasına tarihlenmektedir.

Bu güzel gezinin ardından yemek ve fotoğraf molamızı da verip, Antalya ya doğru yola çıkıyoruz.

Turumuza katılıp anılarınıza bizleride ortak ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir sonraki TATİL HAKKINDA TURIZM organizasyonunda görüşmek üzere

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 1 gece, 5* otel konaklaması

 • Otelde alınan sabah kahvaltısı ve akşam yemeği

 • Gidiş dönüş ulaşım

 • Profesyonel rehberlik hizmeti

 • Seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk günki sabah kahvaltısı

 • Öğlen yemekleri

 • Derinkuyu Yeraltı Şehri, Ihlara Vadisi, Göreme Açıkhava Müzesi için müze kart geçerlidir.

 • Kişisel harcamalar​

 • ATV safari 

 • At safari

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Güzeloba (20:00)
 • Konyaaltı (21:00)
 • Aksu (22:00)
 • Manavgat (22:00)
 • Serik (22:00)
Tur Hareket Tarihleri:
10, 24 Şubat
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
10.02.2023SUHAN CAPPADOCIA HOTEL&SPA1.200,00 TL1.475,00 TL 1.200,00 TL0 - 2 Yaş 600,00 TL
3 - 6 Yaş 600,00 TL
7 - 12 Yaş 825,00 TL
-Taksitler »
24.02.2023SUHAN CAPPADOCIA HOTEL&SPA1.050,00 TL1.275,00 TL 1.025,00 TL0 - 2 Yaş 600,00 TL
3 - 6 Yaş 600,00 TL
7 - 12 Yaş 825,00 TL
-Taksitler »

1.Ek Bilgiler

KATILIM ŞARTI

Bu gezimiz, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 5 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur, acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

Otobüslü turlarımızda araç tipi kişi sayısına göre belirlenmektedir.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır

2.İptal Şartları

İPTAL ŞARTLARI

2-REZERVASYON KOŞULLARI VE ÜCRETLENDİRME

2.1 Müşterinin ödeyeceği bedel, müşterinin rezervasyonda seçtiği otel, konaklama, ulaşım, tur, bilet kriterlerine göre belirlenir.

Müşteri, rezervasyon tutarını nakit, havale veya kredi kartı ile veya internet üzerinden sanal POS ile veya mail order ile öder.

2.2 Uçak, vapur, tren, otobüs vb. ulaşım araçlarının hareket saatleri rezervasyonun yapıldığı tarihte geçerli olan saatlerdir.Daha sonra taşıyıcı şirketlerin yapacağı tarife değişikliklerinden TATİL HAKKINDA TURİZM sorumlu değildir.

2.3 Rezervasyondaki uçak, vapur, tren, otobüs, vb. ulaşım araçlarının hareket yeri saat ve sefer sayıları geziden önce kontrol edilmelidir. Herhangi bir sebepten dolayı ulaşım araçlarına bağlı olarak veya elde olmayan sebeplerden değişiklik yapılabilir. TATİL

HAKKINDA TURİZM tur hareket detaylarını yolculara bildirmekle birlikte yolcularımızda bu detayları öğrenmekle yükümlüdür.

2.4 Tura katılan tüketicinin her türlü gezide 50cm x 70cm ebatlarından büyük olmamak kaydı ile iki valiz uçaklı seyahatlerde ise 20 kg bagaj götürme ve getirme hakkı vardır. Bagajların içinde para, kıymetli evrak ve benzeri değerli ziynet eşyaları bulundurulmamalıdır. Kaybolan bagaj içindeki kıymetli eşyadan TATİL HAKKINDA TURIZM- SERİN ORGANIZASYON TURIZM TIC.LTD.ŞTİ sorumlu tutulamaz.

2.5 Kokan, akan, yanıcı veya patlayıcı vasıfları olan veya çevresine rahatsızlık veren eşyalar ile kesici delici, ve ateşli silahlar ve her çeşit hayvan, ayrıca ve açıkça yazılı izin olmadan taşıt araçlarına ve konaklanacak tesislere alınmazlar.

2.6 Vize ve pasaport işlemleri tüketiciye aittir.

2.7 Rehber ücreti, rehber olduğu belirtilen Turlarda tur bedeline dahildir.

2.8 İmzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu geziye katılan tüketici (ler) de kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketici(ler) bu sözleşmeyi okuyup kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Buna rağmen, sözleşmede bizzat imzalarının olmadığı

gerekçesiyle geziye katılan tüketici (ler) in turizm aleyhine ve katılmış oldukları gezi ile ilgili dava ve takipler ve turizmi´nin tüketiciye bu sözleşmede yazılı hususlar dışında bir bedel ya da tazminat ödemek zorunda kalması halinde TATİL HAKKINDA TURİZM nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler) ye ödemiş olduğu fazla miktar için rücu hakkı mahfuzdur. Bu geziye katılan tüketiciler imzalamış olmasalar dahi taraflar arasında geçerli olacak bu sözleşme şartlarını katalog ve ilanlar nedeni ile öğrenmiş, geziye bu sözleşme şartlarında katılmayı taahhüt etmişlerdir.

2.9 Rezervasyonda belirtilen Paket Tur tarihleri arasında ya da tur başlangıcında meydana gelebilecek doğa olayları, toplumsan olaylar, uluslararası ilişkiler, teknik arızalar, grev ve protesto gibi olaylardan TATİL HAKKINDA TURIZM sorumlu tutulamaz.

2.1 Kullanıcılar rezervasyon sonucunda yazdırılan voucher (bilet-sözleşme) ve ödeme makbuzundaki gerekli alanlarını imzalayarak 0 507 509 71 07 no lu numarayı arıyıp yollayarak rezervasyonlarını sonlandırmış olurlar. Bu işlem sonrasında kendilerine sözleşmenin TATİL HAKKINDA TURIZM tarafından onaylanmış hali faks veya elektronik posta ile gönderilecektir.

2.11 Sözleşmenin tüketicide kalan kopyası ile TATİL HAKKINDA turizm kalan kopyası arasında çelişki olursa TATİL HAKKINDA TURİZM kalan kopya kayıtları esas alınacaktır.

2.12 Bu sözleşmeden doğan uyuşmazlıkların çözümünde Antalya Mahkemeleri yetkilidir.

3- SÜRE ve FESİH :

3.1. Müşteri ödemesini yaptığı rezervasyonla ilgili değişiklik isteğini 15 gün önceden yazılı olarak belirtmediği sürece işbu sözleşmede yazılı konaklama şekilleri geçerlidir.

3.2. Acente gerekli gördüğü durumlarda tüketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı otel rezervasyonunu başlangıçtarihinden 14 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen değiştirip veya iptal edebilir. Müşteri bu değişiklikleri ve iptali kabul etmediği takdirde, rezervasyonunun iptal edilip, ödediği ücretin tamamını iade alma hakkına sahiptir. Bu durumda müşterinin tazminat hakkı doğmaz. Ödeme kredi kartı ile yapıldı ise; kredi kartı komisyonu, müşteriye iade tutarından tenzil edilip kredi kartına

iade edilir.

3.3. Müşteri, rezervasyonunu kendisinin veya 1 derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi bir rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile rezervasyon tarihinin başlamasından 15 gün öncesine kadar iptal- talep etmesi halinde konaklama bedelinin %35 ‘inden az olmamak üzere acenta tarafından belirlenecek işlem ücretini, 15 günden az bir süre kala ise konaklama ücretinin tamamını ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Bu hususta Uluslar arası NO-SHOW kurallarını taraflar kabul eder.

3.4. Müşteri, rezervasyonunu kendisinin veya 1 derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi bir rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile

rezervasyon tarihinin başlamasından 15 gün öncesine kadar DEĞİŞİKLİK talep etmesi halinde tarih değişikliğinden doğabilcek farkları ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

3.5. Charter veya tarifeli uçuşlarda ACENTE, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi

gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TATİL HAKKINDA TURIZM sorumlu tutulamaz. Uçak Bileti iptallerinde, Havayollarının iptal koşulları geçerlidir.

3.6. Müşteri, yaptırdığı otel rezervasyonunu, konaklama tarihinin başlamasından 15 gün öncesine kadar istediği kişiye devredebilir.

Devir alan müşteri bakiyeden ve devir sebebiyle doğan masraflardan devir eden ile müteselsilen sorumludur.

3.7. Villa rezervasyonlarından %40 kapora alınır. Alınan kapora 30 günden az sürede rezervasyonun iptal edilmesi durumunda iade edilmez. Tarih değişikliklerinden doğacak olan farkı misafir ödemeyi kabul eder.

4- MÜCBİR SEBEPLER :

4.1. İşbu sözleşmede belirtilen Otel rezervasyonu tarihleri arasında, başlangıcında veya öncesinde meydana gelebilecek doğa olayları, toplumsal olaylar, uluslararası ilişkiler, teknik arızalar, grev ve protesto gibi ve otelin hizmetinin eksik veya hizmet

vermemesinden dolayı olaylardan doğan durumlarda TATİL HAKKINDA TURIZM sorumlu tutulamaz.

5- DİĞER HÜKÜMLER

5.1 İşbu sözleşme , münhasıran otel rezervasyonuna ilişkin olup , acenta müşterinin kesin rezervasyon talebini alarak bu sözleşmeyi imzasını müteakip, öngörülen konaklama tesisi nezdinde müşterinin kesin rezervasyonunu gerçekleştirerek konaklama

tesisinden rezervasyon teyidini almakla, sözleşmesel mükellefiyetini yerine getirmiş olur. Kesin rezervasyonun acenta tarafından sağlanmasından sonra, rezervasyonun gerçekleşmesinde konaklama tesisi yahut müşteriden kaynaklanacak sorunlarda,

acentenin mesuliyeti yoktur.Böyle bir problemin mevcudiyetinde, müşteri, konaklamada doğacak evsaf değişiklikleri veya eksiklikleri hususunda, yalnızca konaklama tesisi işletmecisine müracaat edeceğini, acentadan herhangi bir talebi olmayacağını kabul ve taahhüt eder.

5.2. Müşteri konaklama esnasında her hangi bir durumdan dolayı şikayetçi olması halinde, hizmeti kısmen veya sonuna kadar kullanması durumunda, herhangi bir tazminat veya bedel iadesi talep etmemeyi kabul eder.

5.3 Müşteri otel rezervasyonu tarihi içerisinde, otelde aldığı hizmetten şikayetçi olursa ve ayrılmak isterse bunu bulunduğu otel ve acentaya yazılı olarak bildirmek zorundadır.Acenta, müşterinin rezervasyonu için yapmış olduğu ödemeyi otelden geri

alabilir ise müşteriye iade ödemesini yapacaktır.

5.4. Acenta , rezervasyon yapmayı vaat ettiği konaklama tesisinin vasıfları ve yıldızlaması ile , konaklama tesisinde öngörülen hizmetler ile ilgili bilgiyi, konaklama tesisinin beyanına ve broşürlerine dayanarak ilan etmiş olup, konaklama tesisinin , ilan ve deklarasyonlarında yer alan evsafta ve yıldızlama standartlarında hazır bulundurulmamasından dolayı , acentanın mesuliyeti mevcut değildir. Bu mesuliyet münhasıran konaklama tesisinin mesuliyeti olup, müşteri bu standart eksikliği yahut hizmet kusurlarından dolayı münhasıran konaklama tesisine karşı talep ve tazmin hakkına sahip olduğunu kabul beyan eder. Konaklama tesisinin öngörülen standartları taşımaması veya konaklama başlayacağı tarihte bu standartlarda hizmet verebilecek durumda olmaması halinde , acenta müşteriyi aynı standartlarda , aynı civarda bir başka konaklama tesisinde konaklatmak üzere , rezervasyon yaptırmak ve konaklatmak hakkını haizdir. Müşteri böyle bir değişikliği kabullenmez ise, rezervasyon toplam bedelinin %35 inin kendisinden tenzilini kabul beyan eder.

5.5. Seyahat sigortası hizmeti satın alan tüketicilerin eksik veya ayıplı ifa , hasar zarar ve kayıpları ile ilgili teminatın kapsamı bu hizmeti sunan sigorta firmasının poliçesiyle belirlenmiştir. Acenta bu teminatların içeriği, kapsamları veya uygulama şekilleri

ile ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

5.6.Müşteri bu otel rezervasyonu ile imza altına alınan ve sözleşmede adı geçen otel hakkında her türlü bilgiyi aldıktan sonra bu sözleşmeyi okuyarak imzaladığını taahhüt eder ve otelde aldığı hizmet eksikliği ve ayıplı mal’dan dolayı doğacak şikayetlerinden

dolayı acentayı sorumlu tutamaz.

5.7. Müşteri bu otel rezervasyonu sözleşmesini, mail order ,sanal pos ,havale veya eft, ile alarak her hangi bir sebebten dolayı imzalayamamış olsa dahi taraflar arasında geçerli olacak bu sözleşme şartlarını katalog ,internet sitesi veya ilanlar ile öğrenmiş

olup, bu otel rezervasyonu sözleşmesini yukarıdaki yazılı şartlarda almayı taahhüt etmişlerdir.

5.8. Sözleşmenin tüketicide kalan kopyası ile acentada kalan kopyası arasında çelişki olursa acentada kalan kopya kayıtları esas alınacaktır. Taraflar arasında her türlü , e-posta, fax mesajlaşmaları kat’i delil niteliğinde sayılacak olup, şirket kayıtları esas teşkil

edecektir. Taraflar bildirdikleri adreslerinin ve telefonlarının her türlü iletişim ve tebliğe yarar adresleri ve telefonları olduğunu kabul etmiş olup, bu adres ve telefonlarda herhangi bir değişikliğin diğer tarafa yazılı bildirimi yapılmadığı müddetçe, bildirilen adres ve telefonlara yapılacak her türlü tebliğ ve bildirimlerin kendilerine yapılmış olacağını

kabul beyan ederler.

5.9. Sözleşmeden doğacak uyuşmazlıkların çözümü için , taraflar TÜRSAB Tahkim Kurulunun tahkim yetkisini beraberce belirlemiş ve kabul etmiş olup, gerek tüketici sorunları hakem heyetleri gerekse tüketici mahkemeleri nezdinde müracaatta

bulunulmayacağı ve meselenin tahkim sureti ile halli cihetine gidileceği hususunda mutabıktırlar. Tahkim kararlarına ve sair itirazların halline ilişkin açılacak dava ve icra takiplerinde Antalya Mahkeme ve icra müdürlükleri yetkilidir.

3.Vize Bilgileri